متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد

Start up

مدل Start up توسط کمپانی Fitwell برای صعودهای آلپی، سرعتی، صعود از دیواره های یخی،صعودهای تکنیکی،عبور از مسیرهای آهن کوب و امداد های آلپی طراحی شده است.

از ویژگیهای این کفش میتوان استفاده از چرم آبگریز یک تکه در قسمت رویه ی کفش،الیاف حرارتی Primaloft، وجود گتر از الیاف Superfabric وCordura با پوشش خمیر سرامیک،نمد فراوری شده جاذب رطوبت، الیاف چهار لایه تنفسی و ضد آب eVent،لایه کربن در بخش کف کفش به منظور ممانعت از نفوذ سرما به داخل، را اشاره کرد.

علاوه بر اینها در گتر این کفش از زیپ مخصوص با پوشش پلی اورتان استفاده شده که مانع نفوذ آب به داخل و خروج حرارت پا به بیرون از کفش میگردد و در تمام زمان پیمایش و استفاده گرمای مطبوعی برای مصرف کننده را دارد.

سیستم ساخت و قالب در بخش پاشنه به نوعی طراحی شده است که در هنگام استفاده از نیش کرامپون در دیواره های یخی یا صعودهای روی سنگ که با استفاده از پنجه پا انجام می گردد، پا هیچ گونه لغزشی به سمت بالا نداشته و تمرکزی که صعود کننده بر پای خود در این مدل دارد بسیار چشمگیر است.در بخش زیره از Vibram سفارشی سازی شده که در عوارض خیس و خشک هیچ گونه سُر خوردگی را نداشته باشد استفاده شده است.

   Event Primaloft Superfabric Vibram

مشخصات فنی

رده بندی Expedition
تعداد پوش 1
لایه بیرونی Cordura + Ripstop stretch + membrane + leather with a waterrepellent resin film
لایه داخلی suede leather
لایه گرمایشی Primaloft
لایه تنفسی layer waterproof Event® membrane در جهار لایه
جنس زیره Vibram® Teton + EVA shick absorbing ۳ denistiesو Carbon / glass fiber
لژ محافظ دارد
نوع اتصال کرامپون تمام اتوماتیک
رنگ بندی
 
وزن لنگه در سایز 42 1085
سایز 7-12