5000

کفش دو و نیم پوش، مدل  5000  توسط این کمپانی برای صعودهای اکسپدیشن و مناطق بسیار سرد طراحی و تولید شده است که گرمترین و سبکترین کفش موجود در نوع خود در جهان می باشد. این کفش با بهترین مواد اولیۀ موجود و قابل بازیافت طراحی و تولید گردیده که در آن از الیاف primaloft به عنوان لایه ی گرمایشی استفاده شده است.

پوش میانی با الیاف Eva و فیلم آلومینیوم پوشانده شده تا حداکثر راحتی ممکن، برای پا را ایجاد نماید.چندلایه بودن و در عین حال سبک وزنی، آستر حرارتی، آستر آلومینیوم، نمد جاذب رطوبت و پوششهای حرارتی مختلف از دیگر ویژگیهای پوش میانی میباشد.در قسمت گتر کفش از پارچۀ Cordura® با پوشش خمیر سرامیک برای گرفتن اشعه های ماوراء بنفش و گرم نگاه داشتن لایۀ میانی استفاده شده است .در بخش گتر از لایه تنفسی و لایۀ ضد آب Event® که کفش را در برابر نفوذ باد و آب محافظت می نماید  بهره گرفته شده است.

در بخش زیپ گتر نیز یک لایه جهت محافظت زیپ که به صورت کاور روی آن میباشد قرار داده شده است.و در بخش زیره نیز از لایه کربن برای عدم نفوذ سرما از کف کفش به داخل و همچنین Vibram ضد لغزش و سفارشی سازی شده استفاده گردیده است.

Event Primaloft Superfabric 

مشخصات فنی

رده بندی Expedition
تعداد پوش 2
لایه بیرونی Cordura® + Superfabric
لایه داخلی Cordura® + felt + alluminium
لایه گرمایشی Cordura® + felt + alluminium
لایه تنفسی waterproof Event® membrane
جنس زیره Vibram® Teton + EVA و multi-walled carbon
لژ محافظ دارد
نوع اتصال کرامپون تمام اتوماتیک
رنگ بندی
 
وزن لنگه در سایز 42 1085 گرم
سایز 7-12

نظرات

نظر خودتان را بنویسد